درباره شرکت وودنا ( دکوراسیون کرج )

شرکت وودنا در ایران فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرده است، که در حال حاضر با بیش از 200 پرسنل دارای بیشترین درصد رشد در صنعت MDF کشور و همینطور طی دو سال پیاپی به عنوان اولین و ممتازترین برند در صنعت واردات ام دی اف  شناخته شده است.ما با تغییر استراتژی های سازمانی، زاویه دید پرسنل و توجه به مدیریت متمرکز؛ سعی در نزدیک تر شدن به استانداردهای بین المللی داریم. یکی از افتخارات کشور شعبات مستقیم با متراژ بالا در سطح کشور و تبلیغات گسترده به صورت محیطی و میدانی می باشد. شرکت وودنا ( دکوراسیون داخلی کرج )  همواره رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و با نگاه سرمایه ای خود به منابع انسانی پیشرفت خود را رقم خواهد زد.

 

 

شرکت وودنا (دکوراسیون داخلی کرج )  امروزه با شعار ( ایرانی شایسته بهترینهاست ) مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا ، و با بهره گیری بیش از 100 نفر کادر متخصص و متعهد ، توانسته جایگاه خود را در صنعت MDF کشور تثبیت نموده و همواره یکی از دغدغه های مدیران عالی شرکت ، تلاش در جهت بهبود فرآیند تولید با کیفیت و مبتکرانه می باشد .

چشم انداز شرکت

شرکت واکاوان وادی دنیای نوین ارتباط اولین شرکت صنعت چوب در ایران می باشد که با بهره گیری از متخصصین صنایع چوب و کاغذ سازی عضو سازمان نظام مهندسی تهران و اخذ پروانه اشتغال و گرید سازمان نظام مهندسی سعی در اعتلای دانش تخصصی صنایع چوب و بکارگیری آن به صورت عملی در کارخانجات این صنعت در ایران می باشد .

ارائه گواهی کیفیت بین المللی وودنا پس از یک دوره کنترل کیفیت کارخانه به تولید کنندگان اهدا می گردد که در افزایش استقبال مصرف کننده و اعتماد آنها نقش بسزایی دارد .

 

سخن مدیرعامل